Kontakt

Na prvním místě jste pro nás vždy Vy - náš klient,
proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

JUDr. Martin Köhler

Vysoká 149/4,  460 10   Liberec

+420 777 967 636

+420 485 162 010

martin.kohler@akkohler.eu

www.akkohler.eu

Jak se k nám dostanete:

Automobilem:
ze směru od Prahy projeďte tunelem a ihned za ním sjeďte sjezdem vpravo. Na světelné křižovatce odbočte vlevo a na následující světelné křižovatce opět vlevo. Přijdete na křižovatku k viaduktu, kde odbočíte doprava pod viadukt a pojedete 400 po kolejích. Odbočíte pak první ulicí doprava a přijedete k naší bílé vilce. Zaparkovat můžete uvnitř na parkovišti.

ze směru od Děčína sjedete u benzinové čerpací stanice Shell směr centrum. Přijdete na světelnou křižovat , kde pojedete rovně. Přijdete na křižovatku k viaduktu, kde odbočíte doprava pod viadukt a pojedete 400 po kolejích. Odbočíte pak první ulicí doprava a přijedete k naší bílé vilce. Zaparkovat můžete uvnitř na parkovišti.

Tramvají: Vystoupíte na tramvajové zastávce Viadukt a půjdete po kolejích směr Dolní (Horní) Hanychov 280 metrů (2 minuty). Odbočíte pak první ulicí doprava a přijedete k naší bílé vilce. 

Autobusem MHD: Vystoupíte na autobusové zastávce Nádraží a půjdete souběžně s tramvajovými kolejemi směr Dolní (Horní) Hanychov. Projdete pod železničním viaduktem, stejně jako povedou tramvajové koleje. Odbočíte pak první ulicí doprava a přijedete k naší bílé vilce. Celková vzdálenost je cca 3 minuty (300 metrů).

Autobusem - meziměsto: Vystoupíte na Libereckém autobusovém nádraží a půjdete směrem k vlakovému nádraží. Zde půjdete souběžně s tramvajovými kolejemi směr Dolní (Horní) Hanychov. Projdete pod železničním viaduktem, stejně jako povedou tramvajové koleje. Odbočíte pak první ulicí doprava a přijedete k naší bílé vilce. Celková vzdálenost je cca 5 minuty (700 metrů).

Vlakem: Vystoupíte za zastávce Liberec. Od hlavního vchodu se dáte doleva a půjdete souběžně s tramvajovými kolejemi. Projdete pod železničním viaduktem, stejně jako povedou tramvajové koleje. Odbočíte pak první ulicí doprava a přijedete k naší bílé vilce. Celková vzdálenost je cca 5 minut (800 metrů). 

Metrem: Výhledově. Původně očekávaná doba deseti let se nepodařila zrealizovat. Nový termín byl stanoven na podzim roku 2035, pokud opět nedojde ke klasickým průtahům z důvodu mnoha formalit. 

Vrtulníkem. Dokončujeme heliport. Blíže viz foto. Po vyřízení potřebných formalit budete moci využívat tuto možnost. Vzdálenost mezi heliportem a kanceláří je 9 metrů


Letadlem: Nejbližší letiště od naší kanceláře (v České republice) je Mezinárodní letiště Václava Havla Praha (Prague Airport - Vaclav Havel), které je od nás vzdáleno 123 km. Cesta trvá cca 1:30 hod. Jsme schopni zajistit transport z letiště do kanceláře a zpět s tím, že tato cena není součástí právních služeb.